Szyszła Tarnoszyn - OSTOJA SKIERBIESZÓW 6:4 (4:2)

Bramki: Michał Terlecki⚽, Jakub Maruchniak⚽, Kacper Muszkiewicz
Skład: Jakub Jonas - Mikołaj Pakuła, Jakub Maruchniak, Krystian Gil - Artur Rosiak, Kacper Muszkiewicz, Michał Terlecki, Emil Kliszcz, Mateusz Świszcz - Kacper Bednarczuk, Michał Huszcz
Rezerwowy: Paweł Mazurek

Na zakończenie sezonu juniorzy polegają z Szyszłą.
Mecz rozpoczął sie dla nas fatalnie. Już po 10 minutach rywale prowadzili 2:0. Zlapalismy kontakt po bramce Kacpra Muszkiewicza, a wyrownaliamy po fantastyczntm strzale w okienko z 30 metrów Michała Terleckiego ale do przerwy i tak przegrywalismy 4:2. Po przerwie znowu Michał Terlecki zdobył ładnego gola z dystanau i zrobilo sie 4:3. Po tym jak zeszło z boiska dwoch naszych zawodników stracilismy gola na 5:3. Po dobrej piłce zagranej na sam na sam wyszedł Jakub Maruchniak i nie zmarnowal tej szansy. Po tym jak wszyscy poszlismy do przdu rywale nas skontrowali i ustalili wybik na 6:4.