Podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej!

PODSUMOWANIE PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY WIOSENNEJ!

Wyniki meczów sparingowych:
Sparta Łabunie - OSTOJA SKIERBIESZÓW 2:5 (Paweł Popik⚽, Dawid Nowogrodzki⚽, bramka samobójcza⚽)
Igros Krasnobród - OSTOJA SKIERBIESZÓW 2:3 (Daniel Waga⚽, Paweł Popik⚽)
Potok Sitno - OSTOJA SKIERBIESZÓW 2:0
(w) Roztocze Szczebrzeszyn - OSTOJA SKIERBIESZÓW 5:2 (Damian Wach⚽)
(w) Hetman Zamość Juniorzy Starsi - OSTOJA SKIERBIESZÓW 1:3 (Damian Wach⚽, Łukasz Kierepka⚽, Dawid Nowogrodzki⚽)
(d) OSTOJA SKIERBIESZÓW 1:5 Olimpia Miączyn (Damian Wach⚽)

Łukasz Kierepka (trener drużyny seniorów) : ,,Przygotowania do Rundy Wiosennej rozpoczęliśmy 24 stycznia, trenowaliśmy 2-3 razy w tygodniu na hali i w terenie oraz rozgrywaliśmy sparing na weekendzie. W sumie rozegraliśmy sześć sparingów - jeden nie doszedł do skutku z powodu złego stanu boiska. Frekwencja była w miarę zadowalająca, jedynym zmartwieniem może być fakt, że późno weszliśmy na boisko bo wcześniej pogoda na to nie pozwalała. W Rundzie Wiosennej w każdym meczu będziemy grali o zwycięstwo, a na koniec sezonu zobaczymy jakie będą tego efekty. Pozycje wyjściową mamy bardzo dobrą ale nie jest powiedziane, że tak musi być do końca rozgrywek. Zarząd zrobił bardzo dużo roboty, żeby nam stworzyć w miarę dobre warunki i nikt głośno nie mówi, ze musimy awansować. My mamy po prostu dobrze grac w piłkę a wyniki same przyjdą. W zimie duży położyliśmy duży nacisk na pracę z młodzieżą. Własnie utworzyliśmy 2 nowe grupy młodzieżowe. Rocznik 2007 i młodsi prowadzi zawodnik seniorów Paweł Popik, a rocznik 2004 - 2006 zawodnik seniorów Kamil Suski oraz zawodnik juniorów Michał Terlecki. Postawiliśmy na młodzież, ponieważ chcemy, żeby jak najwięcej chłopaków z gminy i nie tylko grało w naszym klubie i w przyszłości stanowili o sile drużyny seniorów.