PRZEGRANA JUNIORÓW 2:3...
OSTOJA SKIERBIESZÓW - Szumy Susiec 2:3 (2:2)

Bramki: Kacper Kaluźniak, Patryk Janikowski
Skład: Jakub Jonas - Łukasz Antoniak, Jakub Maruchniak, Patryk Janikowski - Krystian Gil, Michał Terlecki, Mateusz Świszcz, Emil Kliszcz - Kacper Kaluźniak, Kapcer Bednarczuk, Kacper Muszkiewicz

Pierwsza porażka naszych juniorów w rundzie wiosennej. Już po 10 minutach Szumy prowadziły 2:0 i kontrolowali mecz. My jednak zadaliśmy tuż przed przerwą dwa ciosy, które pozwoliły remisować do przerwy. Pierwsza bramka padła po ładnej akcji Michała Terleckiego, który minął trzech rywali i wypatrzył Kacpra Kaluźniaka a ten spokojnie uderzył piłkę obok bramkarza. Dosłownie minutę później doprowadziliśmy do remisu. Piękną kombinacyjną akcję wykończył grający bardzo dobry mecz Patryk Janikowski. Druga połowa niestety do zapomnienia. Bezsilność i zmęczenie niestety kosztowało nas stratę trzech punktów. Kolejny mecz za dwa tygodnie w Skierbieszowie ze Spartą.